12 maja w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbędzie się spotkanie z jednym z najwybitniejszych polskich plakacistów — profesorem Lexem Drewinskim. Wydarzenie będzie zwieńczeniem I Międzynarodowego Biennale Plakatu Muzycznego.
Ponad 2100 prac spłynęło na I Międzynarodowe Biennale Plakatu Muzycznego w Rzeszowie. Wernisaż wystawy, na którym poznamy zwycięzców konkursu, odbędzie się 29 września br.